1. Yazının başlığı 14 punto, koyu, ortalanmış şekilde olmalıdır. Başlıktan sonra Times New Roman, 10 punto, ortaya hizalı olarak yazarların adı ve soyadı verilmeli, altına Times New Roman, 9 punto olarak “Üniversite adı, Fakülte adı, Şehir, e-mail adresi yazılmalıdır.
  2. Özet; kısa literatür bilgisi, amaç, materyal ve yöntem, bulgular ve tartışma ile sonuç içerecek şekilde etkin olarak anlatılarak yazılmalıdır (bu alt başlıklar bulunmayacak).
  3. Bildiri 300 sözcüğü geçmeyecek şekilde Türkçe özet Times New Roman, 12 punto büyüklüğünde satır aralığı 1.5 olmalıdır. Kenar boşlukları üst, alt ve sağ kenar boşluk 2.5 cm, sol kenar boşluk 3 cm olarak hazırlanmalıdır.
  4. Özetlerden sonra en fazla 4 anahtar sözcük bulunmalıdır.
  5. Bildirinin şekli özette belirtilmelidir.

“Kongremize göstermiş olduğunuz yoğun ilgi için çok teşekkür ederiz. USKO 2019’da görüşmek üzere”

  • Tam metin gönderimi için son tarih 5 Nisan 2019’dir. Tam metinlerin usko2019@gmail.com adresine gönderilmesi gerekmektedir. Bu tarihten sonra gönderilecek bildirilerin sadece özetleri kongre kitabında yer alacaktır.
  • Bildiri kabul metinleri yazarlara gönderilmiştir. Kabul metni ulaşmayan bildiri sahipleri usko2019@gmail.com adresine mail atabilirler.
Kongre Düzenleme Kurulu
close-link